Haberler

BedAiD® Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’nde.

Türk yoğun bakım hemşireleri derneğinin Marmaris Grand Yazıcı Club Turban Otel’de geçtiğimiz yıl 8.’sini düzenledikleri Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresine katılım sağladık.

Türkiye’de yoğun bakım hemşireliğinin gelişimine önemli katkılar sunan dernek bu son kongresinde de önemli sunumlara imza attı.

Değerli panelistlerin sunumları ile Türkiye’de yoğun bakım ünitelerinin kurulumu ve yoğun bakım hemşireliğinin gelişimi, enfeksiyon kursu, yoğun bakım hemşireliğinde bilişim ve bakım teknolojileri, değişen sağlık paradigmaları işlenmiş, pediatrik yoğun bakım, travma yoğun bakım, yaşam sonu bakım, aile merkezli bakım, koroner yoğun bakım v.b. konular yöntem ve bulgular ışığında irdelendi ve katılımcılarla paylaşılarak sonuç bildirgeleri açıklandı.

Yoğun bakım hemşirelerinin yaşadıkları zorluklar, çalışma koşulları ve iyileştirme çabaları da söz konusu oturumlarda ele alındı.

Bası yaraları, yatak yaraları, antidekübit ülserler konusunda önemli bilgiler sunan panelistler, yoğun bakım ünitelerinde kullanılması gereken ürünler hakkında da önemli bilgiler verdi.

Standımızı ziyaret eden yoğun bakım hemşire ve doktorları bir Türk markası olarak Avrupa ve dünya hastanelerinde de kullanılan hasta yataklarımız hakkında övgü dolu düşüncelerini bizlerle paylaştı.

Yoğun bakım servislerinde yeni nesil havalı yatak olarak da değerlendirilen BedAiD® hasta yatakları hakkında memnuniyetlerini dile getiren yoğun bakım hemşirelerine teşekkürlerimizi sunuyor, Türk yoğun bakım hemşireleri derneğini bu örnek çalışmalarından dolayı dernek yöneticilerini, panelistleri ve değerli katılımcıları kutluyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir