Haberler

BedAiD® KİŞİYE ÖZEL HASTA YATAĞI.  

Konu hasta yatağı olduğunda…

Aynı rahatsızlıktan dolayı olsa bile yatağa bağımlı hale gelen insanların ihtiyaçları birbirinden farklıdır.

Hastanın boyu, kilosu, bilincinin açık/kapalı olması, hareket kabiliyeti, idrar/gayta çıkışları, beslenme alışkanlıkları, vücuda takılı olan aparatlar, varsa bası yaraları her bir hastanın farklı ihtiyaçlarının oluşmasında sebep teşkil eden durumlardan bazılarıdır.

Sağlıklı insanlar olarak basit hastalıklardan dolayı üç-beş gün yatmak zorunda kalındığında ve çekilen ızdıraplar hatırlandığında hasta yatağının ne denli önemli olduğunu kavramak mümkündür.

Üretim teknikleri ve adet sınırlamaları yüzünden markalar hasta yataklarını standart ürün modelleri ile kısıtlamaktadır.

BedAiD®’in bir farkı da bu noktada ortaya çıkmaktadır.

BedAiD® adet sınırlaması olmaksızın her hasta için hastanın gereksinim duyduğu tüm konfor ve güvenliği sağlayan kişiye özel ürünler üretir.

Kaliteli bir visco yatak kullanmak istiyor fakat idrar/gayta çıkışına karşı sıvı geçirmeyen ve mikrop barındırmayan kılıfla kaplanmasını mı istiyorsunuz?

Yatış yüzeyinin herhangi bir yerinde herhangi bir çapta boşluk olmasını mı istiyorsunuz?

Hastanızın daha konforlu ve daha güvenli bir hasta yatağında yatması için aklınızda bir fikir mi var?

Hasta yatağında neye ihtiyaç duyuyorsanız temsilcilerimizle görüşerek çare üretebilir, deneyimli ve konusunda uzman kadrolarımızdan fikir edinebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir