+90 212 438 41 72 / 0 544 435 06 22

tr

en

 

ru

 

BedAiD® 3. MÜSLÜMAN SAĞLIK TOPLULUKLARI KONGRESİNDE.

BedAiD® 3. MÜSLÜMAN SAĞLIK TOPLULUKLARI KONGRESİNDE.

İslami Çevrede Sağlıkta kalkınma temasıyla 3.’sü düzenlenen Müslüman Sağlık Toplulukları Kongresi ve Fuarı İstanbul’da gerçekleşti.

Sağlık Bakanlığının da desteğiyle Harbiye Askeri Müzesinde düzenlenen etkinlikte İslam coğrafyası ve sağlık politikaları ele alındı.

Sağlık alanında İslam coğrafyasında yapılması gereken hususların değerlendirildiği toplantıda, temel sağlık politikaları, afet ve yıkımlarda koordinasyon, sağlıkta yardım faaliyetleri ve öğrenci değişim programları başlıca konu başlıkları olarak öne çıktı.

Dünya İslam Sağlık Birliğinin de desteklediği kongrede çeşitli ülkelerde faaliyetlerine devam eden Müslüman sivil toplum kuruluşlarının birlikte proje geliştirmesi yönünde karar birliğine varıldı.

Fuar alanında standımızda sergilenen ürünlerimiz İslam coğrafyasından katılımcıların da büyük ilgi ve beğenisi ile karşılaştı.

Bir Türk markası olarak geliştirdiğimiz inovatif ürünlerle kongre katılımcılarının ve konuşmacılarının dikkatini çeken yeni nesil havalı yatak olarak da adlandırılan BedAiD hasta yatağımız büyük rağbet gördü.

Yeni ürün olarak piyasaya arz ettiğimiz BedAiD® RB-160 compact hasta taşıma lifti de ziyaretçilerimizden tam not aldı.

Yerli ve milli üretim çizgisinde inovatif çözümlerle ilerleyen BedAiD®, pek çok İslam ülkesinde de rağbet gören marka olarak sağlık alanında Türkiye’ye değer katmaya ve katma değer üretmeye devam ediyor.

01 Mayıs 2019
153 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz