+90 212 438 41 72

tr

en

 

ru

 

DEMANS HASTALARI İÇİN ÖZEL HASTA YATAĞI.

DEMANS HASTALARI İÇİN ÖZEL HASTA YATAĞI.

Demans halk arasında bunama olarak da bilinen bir hastalıktır.

Özellikle 50 yaş üstü insanlarda beyinde bazı bölgelerin devre dışı kalmasıyla oluşur.

Genellikle unutkanlıkla başlayan ve ileri evrelerde kişinin hayati ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak hale gelmesi ile neticelenen bir rahatsızlıktır.

Demans birbirinden farklı onlarca hastalığın sonunda oluşabilen, farklı rahatsızlıkların zaman içinde tetiklediği ve ileri evrelerde mortalitesi yüksek bir hastalıktır.

Halk arasında Alzheimer ile karıştırılan Demans vakalarının yaklaşık yüzde ellisinde Demans ile birlikte Alzheimer de görülebilmektedir.

Demans hastaları ileri evrelerde tüm hareket kabiliyetlerini yitirerek yatağa bağımlı hale gelirler.

Bu yüzdendir ki Demans hastalarının ileri evrelere gelmeden en uygun hasta yatağı ile yatak yaralarına ve hareketsizlikten kaynaklı akciğerlerde oluşabilecek risklere karşı koruma altına alınmaları gerekmektedir.

BedAiD® Hasta Yatağı ALS, Alzheimer, Demans v.b. hastalar için üretilen yeni nesil bir üründür.

BedAiD® Hasta Yatağı havalı yatak değildir.

Hastanın boyuna, kilosuna, hareket kabiliyetine, bilincinin açık/kapalı olmasına, beslenme alışkanlıklarına, idrar/gayta çıkışına göre dizayn edilen ve hastanın ihtiyaçlarına göre kişiye özel hale getirilerek hastanın kullanımına sunulan bir sistemdir.

Hastanızın genel durumunu 0212 438 41 72 nolu telefondan temsilcilerimize aktararak en uygun ürünü temin etmeniz tavsiye edilir.

 

 

 

25 Haziran 2018
1.718 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN